Naar de inhoud

Speeldag 9: je pronostieken vóór vrijdag 20:45

Datarankings · Jupiler Pro League 2026-2027

Gewonnen duels

Na speeldag 8 van de Jupiler Pro League 2026-2027 staat Anosike Ementa (Zulte Waregem) bovenaan in de ranking van de gewonnen duels, met 83 gewonnen duels. De eerste achtervolger, Massire Sylla (Union Sint-Gillis), telt 67 gewonnen duels. Fredrik Hammar (KV Mechelen) vervolledigt het podium met 61 gewonnen duels. 407 spelers staan in de ranking. Union Sint-Gillis heeft 2 spelers in de top tien, meer dan elke andere club. Een gewonnen duel: een bal die met een tegenstander betwist wordt, op de grond of in de lucht, en gewonnen. De volledige tabel wordt na elke speeldag herberekend met de gegevens die 's nachts gepubliceerd worden; de cijfers zijn indicatief.

Bijgewerkt op 17/10/2026, na speeldag 8 · Automatische tekst · methode

Downloaden voor een story

Gewonnen duels: de volledige ranking

#SpelerClubGewonnen duelsGespeelde duelsMinuten
1 Anosike Ementa Zulte Waregem 83153706
2 Massire Sylla Union Sint-Gillis 6786629
3 Fredrik Hammar KV Mechelen 61122672
4 Elias Filet La Louvière 60102440
5 Kamiel Van de Perre Union Sint-Gillis 5990695
6 Óscar Gil OH Leuven 5492675
7 Abdoulaye Sissako Sint-Truiden 5299705
7 B. Mechele Club Brugge 5274720
9 Thierry Ambrose KV Kortrijk 51121672
10 G. Biancone Anderlecht 5079487
10 Michael Frey Antwerp 5096600
10 Brecht Dejaegere KV Kortrijk 5087628
13 Aurélien Scheidler Charleroi 49101558
14 Shaquil Delos La Louvière 4873704
15 J. van Duiven Lommel SK 4779720
16 R. Durosinmi KRC Genk 46104594
16 I. Fofana Westerlo 4687653
16 Joris Kayembe Ditu KRC Genk 4673667
16 B. Heynen KRC Genk 4681713
16 Ibrahim Karamoko Standard Luik 4677720
21 C. Bruls SK Beveren 4593663
21 Enrique Lofolomo Zulte Waregem 4579708
21 I. Sebaoui Sint-Truiden 4598709
24 Lee Han-Beom Club Brugge 4473630
24 D. Ourega Westerlo 4485685
26 William Balikwisha OH Leuven 4389492
26 Kevin Mac Allister Union Sint-Gillis 4366518
26 Siebe Schrijvers OH Leuven 4371605
26 Léo Pétrot Anderlecht 4373720
30 Ibrahim Diakité Cercle Brugge 4267479
30 Wagane Faye La Louvière 4274499
30 Jakob Napoleon Romsaas Charleroi 4283642
30 Mardochee Nzita Charleroi 4274698
30 Adnane Abid Standard Luik 4296720
30 Josue Ndenge Kongolo KRC Genk 4266720
36 Visar Musliu Sint-Truiden 4162630
36 Marley Aké Zulte Waregem 4160674
36 Kevin Van Den Kerkhof Charleroi 4177716
39 Tibe De Vlieger KAA Gent 4062419
39 Luc Marijnissen KV Mechelen 4059521
39 J. Vergara KAA Gent 4084531
39 Yuto Tsunashima Antwerp 4062553
39 S. Appuah Lommel SK 4081560
39 Valy Konaté Cercle Brugge 4065683
39 Noë Dussenne OH Leuven 4070692
46 C. Conde SK Beveren 3972474
46 Mateo Biondic Union Sint-Gillis 3991514
46 Dennis Praet KV Mechelen 3961588
46 Casper Nielsen Standard Luik 3973695
46 L. Schoofs Lommel SK 3985720
51 Carlos Forbs Club Brugge 3874571
52 N. Ishiwatari Sint-Truiden 3769325
52 Danylo Sikan Anderlecht 3775550
52 Aiham Ousou Charleroi 3764630
52 Louis Patris Union Sint-Gillis 3783637
52 Ismaila Coulibaly La Louvière 3764656
57 Mame Wade La Louvière 3673421
57 C. Lokesa SK Beveren 3689605
57 Cheick Keita Charleroi 3656630
57 Yannick Cappelle Zulte Waregem 3658703
61 C. Congreve Westerlo 3569491
61 Christian Burgess KAA Gent 3551675
63 C. Janssens SK Beveren 3462683
63 S. Dewaele SK Beveren 3468712
63 Ali Maamar Anderlecht 3487720
66 L. Mertens SK Beveren 3373414
66 Davis Opoku OH Leuven 3367470
66 J. Talvitie Lommel SK 3389506
66 Guilherme Henriques da Silva Carvalho Union Sint-Gillis 3366571
66 Mustapha Isah La Louvière 3374643
71 F. Situmona Mbemba Charleroi 3263386
71 L. Flo Westerlo 3252527
71 S. Adewoye Lommel SK 3255563
71 Steve Ngoura Cercle Brugge 3289565
71 Alexis Trouillet Standard Luik 3251645
76 Cedric Jan Van Meirvenne KV Mechelen 3158351
76 N. Tresoldi Club Brugge 3174611
76 José Marsà KV Mechelen 3150694
76 Ibe Hautekiet Standard Luik 3164720
80 J. Seys Club Brugge 3056710
80 Laurent Lemoine Zulte Waregem 3061720
82 Modibo Fofana Antwerp 2965427
82 Rudy Kohon KV Kortrijk 2961530
82 Gilles Ruyssen KV Kortrijk 2948540
82 Kyriani Sabbe Club Brugge 2949564
82 S. Saito Westerlo 2961603
82 Thérence Koudou KV Mechelen 2961611
82 Gary Magnee Cercle Brugge 2967694
82 Yassine Khalifi Charleroi 2948697
82 Tiago Araújo KAA Gent 2962719
91 M. Diakhon Club Brugge 2853363
91 Jamie Lawrence OH Leuven 2849450
91 O. Kricfalusi Union Sint-Gillis 2847459
91 G. Koyalipou KV Kortrijk 2872525
91 M. Ngom KAA Gent 2857567
91 Marlon Fossey Standard Luik 2848608
91 Patrick Nkoa La Louvière 2850615
91 F. Potts Club Brugge 2851708
91 Myron Van Brederode KV Mechelen 2866720
100 Bouke Boersma KV Mechelen 2757320
100 Makaya Ibrahima Diaby Cercle Brugge 2751349
100 Ewoud Pletinckx OH Leuven 2749473
100 Viggo Martens Cercle Brugge 2758513
100 Dennis Eckert Ayensa Standard Luik 2771543
100 Y. Gomis SK Beveren 2744619
100 Wouter George OH Leuven 2767666
100 T. Eyoma Lommel SK 2747694
100 Tom Reyners Lommel SK 2776695
100 Thomas Claes Zulte Waregem 2767708
110 James Ndjeungoue KV Kortrijk 2650448
110 Emmanuel Kakou Cercle Brugge 2653482
110 Bernard Nguene Standard Luik 2677486
110 Xander Dierckx Antwerp 2669550
110 H. Vetlesen Club Brugge 2663632
110 T. Hata Sint-Truiden 2640633
110 Momodou Sonko KAA Gent 2654641
117 E. Llansana Anderlecht 2551286
117 Mike Eerdhuijzen KV Mechelen 2537431
117 Rein Van Helden Antwerp 2541540
117 C. Sandra Westerlo 2555719
117 Jakob Kiilerich Zulte Waregem 2540720
117 Siebe Van der Heyden KAA Gent 2547720
123 Nikki Havenaar Union Sint-Gillis 2451305
123 K. Amaro KRC Genk 2443367
123 A. Zorgane Union Sint-Gillis 2443453
123 Birger Verstraete OH Leuven 2436467
123 Leonardo Lopes KAA Gent 2449498
123 N. Bassette Westerlo 2472568
123 Besfort Zeneli Union Sint-Gillis 2455618
130 Tobias Hedl Zulte Waregem 2351456
130 Lukáš Ambros Anderlecht 2349472
130 Roggerio Nyakossi OH Leuven 2336520
130 Yllan Okou La Louvière 2338612
134 Luca Schelfhout Antwerp 2241251
134 Robin Mirisola OH Leuven 2250278
134 Zakaria El Ouahdi KRC Genk 2233337
134 Michel Ange Balikwisha KAA Gent 2243361
134 Anas Tajaouart La Louvière 2242372
134 Zsombor Gruber La Louvière 2257378
134 Ibrahima Sory Bangoura KRC Genk 2262469
134 D. Konadu Lommel SK 2246472
134 M. Delorge-Knieper KAA Gent 2242476
134 Gustav Mortensen Standard Luik 2242513
144 E. Kabore SK Beveren 2144297
144 J. Pupe Sint-Truiden 2136321
144 F. Tangala Zulte Waregem 2142338
144 J. Margaritha SK Beveren 2152396
144 Amine Boukamir Charleroi 2156558
144 Marco Kana Anderlecht 2145580
144 J. Ito KRC Genk 2153663
151 J. Bethume Anderlecht 2039205
151 Thibo Somers Antwerp 2040615
151 Amando Lapage Westerlo 2034620
151 L. Jans SK Beveren 2041630
151 Matte Smets KRC Genk 2036630
151 Bruno Godeau SK Beveren 2041670
151 Geoffrey Kondo Cercle Brugge 2045720
158 F. Slegers SK Beveren 1947304
158 Maxime Busi Antwerp 1935306
158 K. Matsuzawa Sint-Truiden 1933341
158 A. Drouhin KV Kortrijk 1932343
158 Matties Volckaert KAA Gent 1934439
158 Rayan Touzghar Standard Luik 1953555
158 H. Vanaken Club Brugge 1934623
158 Robert-Jan Vanwesemael Sint-Truiden 1940686
158 S. Kimura Westerlo 1938720
167 Simion Michez KV Mechelen 1841259
167 Álvaro Cortés Antwerp 1834360
167 H. Murray-Campbell KV Kortrijk 1839470
167 Lukas Mondele Cercle Brugge 1825593
167 Ludwig Augustinsson Anderlecht 1845625
172 Mauricio Benitez Antwerp 1722107
172 C. Mejia Antwerp 1737157
172 Jules Ahoka Antwerp 1736180
172 F. Lemaréchal Club Brugge 1732188
172 Malcolm Lohunanu-Mbasi KV Mechelen 1742271
172 Salieu Drammeh Standard Luik 1743278
172 J. Roche KV Kortrijk 1734283
172 Ilias Koutsoupias Anderlecht 1731294
172 E. Tuypens Antwerp 1732307
172 Antoine Bernier Charleroi 1737314
172 J. Virgili Club Brugge 1747343
172 Christopher Scott Antwerp 1741358
172 S. Bazdar Sint-Truiden 1746393
172 Thierry Lutonda La Louvière 1746465
172 Shandre Campbell KV Kortrijk 1750468
187 Mátyás Kovács La Louvière 1632193
187 Henry Lawrence Standard Luik 1628199
187 R. Vermant Club Brugge 1630215
187 Noah Adedeji-Sternberg KRC Genk 1636275
187 Chukwubuikem Ikwuemesi OH Leuven 1651354
187 Mihajlo Cvetković Anderlecht 1641379
187 Isa Sakamoto Westerlo 1647589
194 Krys Kouassi Cercle Brugge 1526182
194 M. Decoene KV Mechelen 1527284
194 K. Masui KV Kortrijk 1526314
194 István Átrok Zulte Waregem 1537407
198 B. Deuff Antwerp 1425129
198 Isaac Ismaël Cissé Charleroi 1428155
198 A. Bibout KRC Genk 1428159
198 Lazare Amani Cercle Brugge 1424174
198 Frederic Soelle Soelle Sint-Truiden 1421186
198 Ousseynou Niang Zulte Waregem 1427245
198 Semm Renders Antwerp 1429275
198 Raul Florucz Union Sint-Gillis 1440285
198 B. Lambert KV Kortrijk 1432324
198 D. Wouters Lommel SK 1422476
208 A. Muja Sint-Truiden 1324147
208 Wolke Janssens Sint-Truiden 1318213
208 K. Abrahams SK Beveren 1326218
208 Christiaan Ravych Cercle Brugge 1325270
208 Djibril Lamego La Louvière 1318300
208 Shogo Taniguchi Sint-Truiden 1325324
208 Tawfik Bentayeb Anderlecht 1329327
208 R. Araki Sint-Truiden 1338376
208 Ibrahim Salah Antwerp 1346395
208 Dante Vanzeir Cercle Brugge 1327428
208 R. Merlen Sint-Truiden 1332614
208 J. Pelupessy Lommel SK 1324630
220 Kevin Rodriguez Union Sint-Gillis 122496
220 Antoine Colassin Charleroi 1225111
220 A. Valencia Antwerp 1222139
220 Adama Bojang Charleroi 1232145
220 O. Diouf Sint-Truiden 1233186
220 Malick Mbaye Zulte Waregem 1226193
220 Reda Laalaoui Westerlo 1225215
220 Snayder Porozo Antwerp 1241216
220 Matthew Anderson KV Kortrijk 1223260
220 A. K. Traore OH Leuven 1236293
220 Oliver Antman Anderlecht 1236370
231 S. Ogbuehi KV Kortrijk 1121118
231 N. Saliba Anderlecht 1121145
231 Serxho Ujka Zulte Waregem 1130221
231 A. Yokoyama KRC Genk 1126352
231 Marius Courcoul La Louvière 1131364
231 J. Erenbjerg KRC Genk 1130537
231 Patrick Pflücke Charleroi 1131540
238 M. N'Diaye Anderlecht 101271
238 Ryan Fosso Standard Luik 101390
238 N. Mbuku Sint-Truiden 1018118
238 Abdelkahar Kadri KAA Gent 1018158
238 Tunde Akinsola Cercle Brugge 1021166
238 Luis Narh Antwerp 1033167
238 B. Bafdili KV Mechelen 1025168
238 Erick Nunes Cercle Brugge 1020175
238 Marco Decherf KV Mechelen 1027175
238 Joël Ito La Louvière 1027185
238 Royer Caicedo Cercle Brugge 1018189
238 S. Podgoreanu KV Kortrijk 1020190
238 S. Yamada OH Leuven 1024197
238 R. Schoofs Union Sint-Gillis 1021228
238 Jellert Van Landschoot KV Kortrijk 1018281
238 Relebohile Mofokeng Union Sint-Gillis 1022315
254 A. Verschueren SK Beveren 92796
254 Salim Diakité Zulte Waregem 922182
254 K. Van Rafelghem KV Mechelen 925184
254 Maksim Paskotsi KAA Gent 917199
254 L. Mbamba-Muanda Westerlo 926237
254 Marten Winkler Anderlecht 935302
254 N. Mehssatou Sepulveda KV Kortrijk 925346
254 Matthieu Epolo Standard Luik 912720
262 D. Salifou KV Mechelen 820135
262 Kyan Vaesen OH Leuven 821143
262 Denzel De Roeve Union Sint-Gillis 811149
262 W. Paugain Zulte Waregem 813160
262 Ibrahima Cisse KAA Gent 824170
262 K. Wilson KAA Gent 824174
262 L. Mbe Soh Sint-Truiden 812180
262 Benito Raman KV Mechelen 820276
262 Arthur Vermeeren Antwerp 823360
262 Taishi Brandon Nozawa Antwerp 88720
272 Lawrence Agyekum Cercle Brugge 71039
272 Daam Foulon Antwerp 7984
272 Marco Ilaimaharitra Standard Luik 79101
272 Noa Cobiella Anderlecht 714119
272 Z. Vancsa Lommel SK 715129
272 Tobias Mohr Standard Luik 715141
272 R. Seuntjens Lommel SK 720190
272 Łukasz Łakomy OH Leuven 716192
280 P. Diong Westerlo 6854
280 T. Rowe Charleroi 61561
280 Nikola Mituljikić Zulte Waregem 61069
280 El Hadji Seck KAA Gent 61181
280 Mehdi Boukamir La Louvière 6990
280 Bruny Nsimba Standard Luik 62099
280 Hyllarion Goore KAA Gent 615110
280 Darius Olaru Union Sint-Gillis 613132
280 Nolan Gillot La Louvière 622154
280 Fedde Leysen Union Sint-Gillis 614180
280 L. Benes KAA Gent 611182
280 Tristan Degreef Anderlecht 614192
280 Daan Heymans KRC Genk 623258
280 Mohamed Koné Charleroi 66630
280 Gaëtan Coucke Cercle Brugge 66720
295 Abdoul Kader Ouattara Cercle Brugge 51139
295 Yaimar Medina KRC Genk 5640
295 G. De Schryver SK Beveren 51452
295 Nohim Chibani Union Sint-Gillis 5656
295 Parfait Guiagon Charleroi 5974
295 Hannes Van Der Bruggen Cercle Brugge 5980
295 Bill Antonio KV Mechelen 51382
295 D. Amegnaglo Westerlo 5782
295 Henok Teklab OH Leuven 51282
295 C. Konate SK Beveren 5889
295 Luke Le Roux Cercle Brugge 5890
295 S. Ayodele KV Mechelen 516109
295 Takuya Ogiwara OH Leuven 516123
295 Kobe Corbanie KV Mechelen 512152
295 N. Rommens Lommel SK 56158
295 J. Spileers Club Brugge 513166
295 Massamba Sow Charleroi 510191
295 B. Tahirovic KRC Genk 513200
295 M. Ilic KV Kortrijk 55540
295 Louis Bostyn Zulte Waregem 55585
295 D. van den Heuvel OH Leuven 55630
295 Andreas Jungdal Westerlo 56720
295 Colin Coosemans Anderlecht 56720
295 Y. Sommer Club Brugge 59720
319 Kenan Haroun KRC Genk 4615
319 G. Vandeplas Antwerp 4524
319 J. Ndala Cercle Brugge 41024
319 B. Adinany KV Kortrijk 4641
319 C. Tsawa Club Brugge 4945
319 B. Vroninks KV Kortrijk 4959
319 T. Gooijer Lommel SK 4762
319 Thomas Van den Keybus Westerlo 41064
319 Gaku Nawata Charleroi 41276
319 Aimé Omgba KAA Gent 41077
319 N. Corthouts Lommel SK 41285
319 R. Munz Westerlo 4685
319 Nikolas Sattlberger KRC Genk 48105
319 H. Oware Lommel SK 46118
319 Mohammed Fuseini Union Sint-Gillis 410120
319 A. Phillips KV Kortrijk 413122
319 A. Omobamidele Anderlecht 410143
319 Hervé Koffi Union Sint-Gillis 44630
319 Marcos Hernán Peano La Louvière 48712
319 Léo Kokubo Sint-Truiden 45720
319 Nacho Mirás KV Mechelen 44720
340 August De Wannemacker KRC Genk 334
340 G. Hairemans Antwerp 3525
340 T. Adaramola Cercle Brugge 3626
340 V. Olatunji SK Beveren 3328
340 Adrían Eduardo Choco Cordova KV Mechelen 3529
340 Alexander Reumers Lommel SK 3933
340 Thelo Aasgaard Anderlecht 3943
340 D. Thompson SK Beveren 3548
340 Promise David Union Sint-Gillis 3760
340 Yang Min-hyeok Westerlo 31069
340 Hugo Siquet Club Brugge 3786
340 K. Takai Sint-Truiden 31190
340 Kaïs Barry Anderlecht 3490
340 Moncef Zekri KV Mechelen 31090
340 S. Keller SK Beveren 3990
340 L. Michal Cercle Brugge 317142
340 Davy Roef KAA Gent 33720
357 Abdul Ayinde KAA Gent 222
357 Farouck Adekami Antwerp 2612
357 Romeo Amane Anderlecht 2218
357 T. Nkada Standard Luik 2820
357 Andi Zeqiri Standard Luik 2225
357 Gora Diouf KV Mechelen 2628
357 M. El Boukammiri Lommel SK 2431
357 Siad Gourville La Louvière 2333
357 Daan Dierckx Standard Luik 2337
357 J. Robatsch SK Beveren 2540
357 S. Shinkawa Sint-Truiden 21053
357 N. Storm Westerlo 21054
357 Léandro Rousseau La Louvière 2755
357 Charles Herrmann Cercle Brugge 2459
357 J. Afriyie KRC Genk 21077
357 M. Ndembi Westerlo 2490
357 I. Dada-Mascoll Lommel SK 26124
357 R. Storman KV Kortrijk 217141
357 L. Kiaba Mounganga KRC Genk 22720
357 Matthias Pieklak Lommel SK 22720
377 Dennis Egel Union Sint-Gillis 121
377 D. Rigo SK Beveren 129
377 K. Borys Westerlo 1210
377 Mohamed Fofana KV Kortrijk 1110
377 V. Boone SK Beveren 1311
377 L. Van Gelder Antwerp 1112
377 N. Kalonji Kafumpata Anderlecht 1112
377 T. Panduro Zulte Waregem 1113
377 M. Roganovic KRC Genk 1114
377 I. Najim SK Beveren 1416
377 S. Keita Union Sint-Gillis 1319
377 Triston Rowe Charleroi 1119
377 B. Kayo OH Leuven 1421
377 Youssoupha Mbodji Zulte Waregem 1222
377 Dylan Aquino Union Sint-Gillis 1323
377 Maxim Kireev KV Mechelen 1627
377 Max Dean KAA Gent 1328
377 Noah Solheid Charleroi 1228
377 D. Gordic Lommel SK 1330
377 S. Jasper Standard Luik 1230
377 Akpa Chukwu Hemsley Zulte Waregem 1435
377 Tian Nai Koren Club Brugge 1236
377 L. F. Hjelde KV Mechelen 1438
377 Adriano Bertaccini Anderlecht 1544
377 S. Nypan Lommel SK 1786
377 Kiany Vroman OH Leuven 1190
377 Martin Delavallée Charleroi 1190
377 Vic Chambaere Union Sint-Gillis 1190
377 S. de Grand Lommel SK 14116
377 Brent Gabriel Zulte Waregem 11135
377 J. Schenk SK Beveren 12662

Bron: API-Football · Bijgewerkt 17/10 · Details van de bronnen

De statistieken kunnen fouten bevatten; de scores zijn indicatief. Wedstrijddata: API-Football, methode van de Scoutarium-score.

Wie wint de meeste duels?

Wie wint de meeste duels?

Eén tik, zonder account: je stem wacht, buiten de verdeling bij de fans, tot je account er is.