Naar de inhoud

Speeldag 9: je pronostieken vóór vrijdag 20:45

Datarankings · Jupiler Pro League 2026-2027

Balrecuperatoren

Na speeldag 8 van de Jupiler Pro League 2026-2027 staat Massire Sylla (Union Sint-Gillis) bovenaan in de ranking van de balrecuperatoren, met 49 tackles en onderscheppingen. De eerste achtervolger, I. Fofana (Westerlo), telt 45 tackles en onderscheppingen. Fredrik Hammar (KV Mechelen) vervolledigt het podium met 45 tackles en onderscheppingen. 366 spelers staan in de ranking. Union Sint-Gillis heeft 3 spelers in de top tien, meer dan elke andere club. Tackles en onderscheppingen samengeteld. Deze ranking vervangt die van de dribbelaars: dribbels zitten niet in de openbare gegevens. De volledige tabel wordt na elke speeldag herberekend met de gegevens die 's nachts gepubliceerd worden; de cijfers zijn indicatief.

Bijgewerkt op 17/10/2026, na speeldag 8 · Automatische tekst · methode

Downloaden voor een story

Balrecuperatoren: de volledige ranking

#SpelerClubTackles + onderscheppingenTacklesOnderscheppingenMinuten
1 Massire Sylla Union Sint-Gillis 492920629
2 I. Fofana Westerlo 452718653
2 Fredrik Hammar KV Mechelen 453411672
4 Joris Kayembe Ditu KRC Genk 412120667
5 Óscar Gil OH Leuven 402515675
5 Kamiel Van de Perre Union Sint-Gillis 402812695
7 Kevin Mac Allister Union Sint-Gillis 382216518
8 Alexis Trouillet Standard Luik 372017645
9 Valy Konaté Cercle Brugge 361719683
9 J. van Duiven Lommel SK 361818720
11 Louis Patris Union Sint-Gillis 342014637
11 Mardochee Nzita Charleroi 34259698
13 C. Janssens SK Beveren 331617683
14 Y. Gomis SK Beveren 321517619
14 Yannick Cappelle Zulte Waregem 322111703
14 Kevin Van Den Kerkhof Charleroi 32239716
14 B. Mechele Club Brugge 321616720
18 Brecht Dejaegere KV Kortrijk 31238628
18 Gary Magnee Cercle Brugge 311318694
18 Abdoulaye Sissako Sint-Truiden 31229705
18 S. Dewaele SK Beveren 311615712
18 L. Schoofs Lommel SK 312011720
23 C. Conde SK Beveren 301713474
23 S. Adewoye Lommel SK 301416563
23 Siebe Schrijvers OH Leuven 301713605
23 Aiham Ousou Charleroi 301812630
27 Dennis Praet KV Mechelen 291910588
27 Ismaila Coulibaly La Louvière 291811656
27 Noë Dussenne OH Leuven 291514692
30 O. Kricfalusi Union Sint-Gillis 28199459
31 B. Heynen KRC Genk 27189713
31 Josue Ndenge Kongolo KRC Genk 271710720
33 Tibe De Vlieger KAA Gent 26188419
33 Roggerio Nyakossi OH Leuven 26620520
33 M. Ngom KAA Gent 261412567
33 Enrique Lofolomo Zulte Waregem 26224708
37 Emmanuel Kakou Cercle Brugge 251213482
37 Wagane Faye La Louvière 25169499
37 Marlon Fossey Standard Luik 251312608
37 Visar Musliu Sint-Truiden 251114630
37 José Marsà KV Mechelen 251213694
37 Shaquil Delos La Louvière 25214704
43 M. Delorge-Knieper KAA Gent 241311476
43 Rudy Kohon KV Kortrijk 24159530
43 Patrick Nkoa La Louvière 241410615
43 Thomas Claes Zulte Waregem 241212708
43 Laurent Lemoine Zulte Waregem 241311720
48 N. Ishiwatari Sint-Truiden 23203325
48 K. Amaro KRC Genk 23167367
48 William Balikwisha OH Leuven 23185492
48 Wouter George OH Leuven 23176666
48 Ali Maamar Anderlecht 23149720
48 Ibrahim Karamoko Standard Luik 23167720
54 Birger Verstraete OH Leuven 22148467
54 G. Biancone Anderlecht 22148487
54 Yuto Tsunashima Antwerp 221012553
57 Michel Ange Balikwisha KAA Gent 21147361
57 Davis Opoku OH Leuven 21174470
57 L. Flo Westerlo 21174527
57 Gilles Ruyssen KV Kortrijk 21129540
57 Amine Boukamir Charleroi 21138558
57 Kyriani Sabbe Club Brugge 21156564
57 Cheick Keita Charleroi 21174630
57 Casper Nielsen Standard Luik 21183695
57 J. Seys Club Brugge 21129710
57 Ibe Hautekiet Standard Luik 21912720
67 Luca Schelfhout Antwerp 20146251
67 Mame Wade La Louvière 20155421
67 James Ndjeungoue KV Kortrijk 20164448
67 H. Murray-Campbell KV Kortrijk 20119470
67 Ibrahim Diakité Cercle Brugge 20155479
67 Gustav Mortensen Standard Luik 20164513
67 Rein Van Helden Antwerp 20128540
67 Amando Lapage Westerlo 20812620
67 Momodou Sonko KAA Gent 20155641
67 Jakob Napoleon Romsaas Charleroi 20137642
67 Bruno Godeau SK Beveren 20128670
67 Christian Burgess KAA Gent 20137675
67 Léo Pétrot Anderlecht 20119720
80 Makaya Ibrahima Diaby Cercle Brugge 19145349
80 Modibo Fofana Antwerp 19109427
80 Jamie Lawrence OH Leuven 19811450
80 Ewoud Pletinckx OH Leuven 19118473
80 F. Potts Club Brugge 19712708
80 C. Sandra Westerlo 19910719
80 Tiago Araújo KAA Gent 19118719
87 E. Tuypens Antwerp 18810307
87 Lee Han-Beom Club Brugge 18126630
87 T. Hata Sint-Truiden 18144633
87 Marley Aké Zulte Waregem 18117674
87 D. Ourega Westerlo 18135685
87 I. Sebaoui Sint-Truiden 18144709
87 Adnane Abid Standard Luik 18144720
94 Álvaro Cortés Antwerp 17710360
94 S. Kimura Westerlo 17512720
96 B. Lambert KV Kortrijk 1679324
96 F. Tangala Zulte Waregem 16133338
96 Thierry Lutonda La Louvière 16115465
96 Ibrahima Sory Bangoura KRC Genk 1697469
96 Guilherme Henriques da Silva Carvalho Union Sint-Gillis 16124571
96 Matte Smets KRC Genk 16511630
96 Yassine Khalifi Charleroi 1688697
96 Geoffrey Kondo Cercle Brugge 16610720
104 J. Roche KV Kortrijk 15105283
104 E. Llansana Anderlecht 15123286
104 F. Slegers SK Beveren 15123304
104 Zakaria El Ouahdi KRC Genk 15114337
104 Mike Eerdhuijzen KV Mechelen 1587431
104 A. Zorgane Union Sint-Gillis 15123453
104 J. Talvitie Lommel SK 1578506
104 Xander Dierckx Antwerp 1596550
104 Myron Van Brederode KV Mechelen 15105720
104 Siebe Van der Heyden KAA Gent 1578720
114 Simion Michez KV Mechelen 1468259
114 Matthew Anderson KV Kortrijk 14113260
114 A. Drouhin KV Kortrijk 1486343
114 Cedric Jan Van Meirvenne KV Mechelen 14131351
114 Arthur Vermeeren Antwerp 1459360
114 C. Congreve Westerlo 14113491
114 Leonardo Lopes KAA Gent 14104498
114 Marco Kana Anderlecht 1468580
114 Robert-Jan Vanwesemael Sint-Truiden 1486686
114 T. Eyoma Lommel SK 1468694
114 Tom Reyners Lommel SK 14113695
114 Jakob Kiilerich Zulte Waregem 1477720
126 Maxime Busi Antwerp 1394306
126 Marius Courcoul La Louvière 1358364
126 Anas Tajaouart La Louvière 1394372
126 Shandre Campbell KV Kortrijk 13103468
126 Carlos Forbs Club Brugge 13103571
126 S. Saito Westerlo 13130603
126 C. Lokesa SK Beveren 1376605
126 J. Pelupessy Lommel SK 1358630
126 L. Jans SK Beveren 1376630
126 C. Bruls SK Beveren 13121663
136 Wolke Janssens Sint-Truiden 1266213
136 Ilias Koutsoupias Anderlecht 1257294
136 Djibril Lamego La Louvière 1266300
136 Dante Vanzeir Cercle Brugge 1284428
136 Tobias Hedl Zulte Waregem 12102456
136 Luc Marijnissen KV Mechelen 1293521
136 Thérence Koudou KV Mechelen 1266611
136 Thibo Somers Antwerp 1293615
136 H. Vetlesen Club Brugge 12111632
136 J. Ito KRC Genk 1293663
146 Jules Ahoka Antwerp 1183180
146 M. Decoene KV Mechelen 1156284
146 F. Situmona Mbemba Charleroi 1183386
146 Matties Volckaert KAA Gent 1192439
146 Viggo Martens Cercle Brugge 11101513
146 Rayan Touzghar Standard Luik 1138555
146 S. Appuah Lommel SK 1183560
146 Lukas Mondele Cercle Brugge 1174593
146 Yllan Okou La Louvière 1156612
146 R. Merlen Sint-Truiden 1165614
146 H. Vanaken Club Brugge 1174623
146 Ludwig Augustinsson Anderlecht 1165625
146 Thierry Ambrose KV Kortrijk 1174672
159 Marco Ilaimaharitra Standard Luik 1046101
159 Mauricio Benitez Antwerp 1082107
159 R. Araki Sint-Truiden 1064376
159 Michael Frey Antwerp 1064600
163 L. Mbe Soh Sint-Truiden 954180
163 F. Lemaréchal Club Brugge 972188
163 Mátyás Kovács La Louvière 990193
163 K. Abrahams SK Beveren 972218
163 R. Schoofs Union Sint-Gillis 963228
163 Semm Renders Antwerp 972275
163 Jellert Van Landschoot KV Kortrijk 963281
163 K. Masui KV Kortrijk 954314
163 Shogo Taniguchi Sint-Truiden 945324
163 Christopher Scott Antwerp 945358
163 Zsombor Gruber La Louvière 963378
163 J. Margaritha SK Beveren 945396
163 Anosike Ementa Zulte Waregem 963706
176 M. N'Diaye Anderlecht 87171
176 B. Deuff Antwerp 853129
176 N. Saliba Anderlecht 862145
176 Christiaan Ravych Cercle Brugge 844270
176 Salieu Drammeh Standard Luik 871278
176 E. Kabore SK Beveren 862297
176 J. Pupe Sint-Truiden 853321
176 Ibrahim Salah Antwerp 862395
176 István Átrok Zulte Waregem 862407
176 J. Erenbjerg KRC Genk 844537
176 Besfort Zeneli Union Sint-Gillis 862618
187 Lawrence Agyekum Cercle Brugge 74339
187 Luke Le Roux Cercle Brugge 75290
187 Ryan Fosso Standard Luik 76190
187 Tobias Mohr Standard Luik 734141
187 A. Muja Sint-Truiden 752147
187 Kobe Corbanie KV Mechelen 734152
187 Isaac Ismaël Cissé Charleroi 743155
187 Maksim Paskotsi KAA Gent 752199
187 B. Tahirovic KRC Genk 734200
187 L. Mbamba-Muanda Westerlo 725237
187 Noah Adedeji-Sternberg KRC Genk 761275
187 Marten Winkler Anderlecht 716302
187 Nikki Havenaar Union Sint-Gillis 734305
187 K. Matsuzawa Sint-Truiden 752341
187 M. Diakhon Club Brugge 725363
187 Lukáš Ambros Anderlecht 761472
187 D. Wouters Lommel SK 752476
187 Danylo Sikan Anderlecht 761550
205 D. Thompson SK Beveren 62448
205 G. De Schryver SK Beveren 64252
205 N. Corthouts Lommel SK 64285
205 N. Mbuku Sint-Truiden 642118
205 Abdelkahar Kadri KAA Gent 651158
205 J. Spileers Club Brugge 642166
205 Marco Decherf KV Mechelen 651175
205 Salim Diakité Zulte Waregem 633182
205 Joël Ito La Louvière 660185
205 J. Bethume Anderlecht 642205
205 Ousseynou Niang Zulte Waregem 651245
205 A. K. Traore OH Leuven 633293
205 Relebohile Mofokeng Union Sint-Gillis 660315
205 N. Mehssatou Sepulveda KV Kortrijk 642346
205 Mateo Biondic Union Sint-Gillis 651514
205 Isa Sakamoto Westerlo 651589
205 R. Durosinmi KRC Genk 651594
205 Mustapha Isah La Louvière 660643
223 K. Takai Sint-Truiden 51490
223 Kaïs Barry Anderlecht 52390
223 Z. Vancsa Lommel SK 532129
223 Denzel De Roeve Union Sint-Gillis 541149
223 Nolan Gillot La Louvière 532154
223 C. Mejia Antwerp 550157
223 W. Paugain Zulte Waregem 523160
223 K. Wilson KAA Gent 550174
223 Erick Nunes Cercle Brugge 550175
223 O. Diouf Sint-Truiden 532186
223 S. Podgoreanu KV Kortrijk 550190
223 Massamba Sow Charleroi 523191
223 Serxho Ujka Zulte Waregem 523221
223 Benito Raman KV Mechelen 541276
223 Antoine Bernier Charleroi 532314
223 Tawfik Bentayeb Anderlecht 532327
223 J. Virgili Club Brugge 532343
223 A. Yokoyama KRC Genk 532352
223 Chukwubuikem Ikwuemesi OH Leuven 550354
223 Elias Filet La Louvière 532440
223 Bernard Nguene Standard Luik 523486
223 G. Koyalipou KV Kortrijk 532525
223 Patrick Pflücke Charleroi 541540
223 Aurélien Scheidler Charleroi 541558
223 N. Tresoldi Club Brugge 541611
248 Gora Diouf KV Mechelen 42228
248 P. Diong Westerlo 43154
248 Hannes Van Der Bruggen Cercle Brugge 42280
248 Daam Foulon Antwerp 44084
248 C. Konate SK Beveren 44089
248 Mehdi Boukamir La Louvière 43190
248 Moncef Zekri KV Mechelen 41390
248 Antoine Colassin Charleroi 440111
248 H. Oware Lommel SK 422118
248 Noa Cobiella Anderlecht 440119
248 Takuya Ogiwara OH Leuven 422123
248 I. Dada-Mascoll Lommel SK 422124
248 Darius Olaru Union Sint-Gillis 431132
248 A. Valencia Antwerp 422139
248 N. Rommens Lommel SK 422158
248 A. Bibout KRC Genk 413159
248 Tunde Akinsola Cercle Brugge 431166
248 Luis Narh Antwerp 431167
248 Lazare Amani Cercle Brugge 440174
248 L. Benes KAA Gent 422182
248 Łukasz Łakomy OH Leuven 431192
248 R. Vermant Club Brugge 431215
248 Reda Laalaoui Westerlo 431215
248 Raul Florucz Union Sint-Gillis 440285
248 Oliver Antman Anderlecht 440370
273 Kenan Haroun KRC Genk 33015
273 J. Ndala Cercle Brugge 33024
273 Yaimar Medina KRC Genk 33040
273 C. Tsawa Club Brugge 33045
273 Nohim Chibani Union Sint-Gillis 32156
273 T. Rowe Charleroi 32161
273 Nikola Mituljikić Zulte Waregem 32169
273 Yang Min-hyeok Westerlo 31269
273 Parfait Guiagon Charleroi 33074
273 Bill Antonio KV Mechelen 32182
273 Henok Teklab OH Leuven 33082
273 R. Munz Westerlo 31285
273 Nikolas Sattlberger KRC Genk 321105
273 D. Salifou KV Mechelen 321135
273 Kyan Vaesen OH Leuven 330143
273 Adama Bojang Charleroi 330145
273 B. Bafdili KV Mechelen 321168
273 Krys Kouassi Cercle Brugge 321182
273 Frederic Soelle Soelle Sint-Truiden 330186
273 Royer Caicedo Cercle Brugge 312189
273 Snayder Porozo Antwerp 312216
273 Daan Heymans KRC Genk 312258
273 Malcolm Lohunanu-Mbasi KV Mechelen 321271
273 S. Bazdar Sint-Truiden 330393
273 Steve Ngoura Cercle Brugge 321565
298 Farouck Adekami Antwerp 22012
298 C. Akpan KRC Genk 20218
298 B. Kayo OH Leuven 21121
298 S. Jasper Standard Luik 21130
298 Abdoul Kader Ouattara Cercle Brugge 22039
298 Thelo Aasgaard Anderlecht 20243
298 B. Vroninks KV Kortrijk 22059
298 Thomas Van den Keybus Westerlo 21164
298 Gaku Nawata Charleroi 22076
298 Aimé Omgba KAA Gent 22077
298 J. Afriyie KRC Genk 21177
298 A. Verschueren SK Beveren 22096
298 Kevin Rodriguez Union Sint-Gillis 22096
298 Bruny Nsimba Standard Luik 22099
298 S. de Grand Lommel SK 202116
298 A. Phillips KV Kortrijk 211122
298 A. Omobamidele Anderlecht 211143
298 Fedde Leysen Union Sint-Gillis 211180
298 R. Seuntjens Lommel SK 211190
298 Tristan Degreef Anderlecht 220192
298 Malick Mbaye Zulte Waregem 220193
298 S. Yamada OH Leuven 220197
298 Henry Lawrence Standard Luik 220199
298 Mihajlo Cvetković Anderlecht 220379
298 L. Mertens SK Beveren 220414
298 D. Konadu Lommel SK 202472
298 J. Vergara KAA Gent 220531
298 Mohamed Koné Charleroi 211630
326 Dennis Egel Union Sint-Gillis 1101
326 August De Wannemacker KRC Genk 1104
326 A. Vasovic Club Brugge 1019
326 Mohamed Fofana KV Kortrijk 11010
326 N. Kalonji Kafumpata Anderlecht 10112
326 T. Panduro Zulte Waregem 11013
326 Romeo Amane Anderlecht 11018
326 S. Keita Union Sint-Gillis 11019
326 Youssoupha Mbodji Zulte Waregem 11022
326 Andi Zeqiri Standard Luik 10125
326 G. Hairemans Antwerp 11025
326 T. Adaramola Cercle Brugge 11026
326 Maxim Kireev KV Mechelen 10127
326 M. El Boukammiri Lommel SK 11031
326 Mario Stroeykens Anderlecht 10131
326 Akpa Chukwu Hemsley Zulte Waregem 11035
326 Tian Nai Koren Club Brugge 11036
326 Daan Dierckx Standard Luik 11037
326 B. Adinany KV Kortrijk 11041
326 Ilan Hurtevent Union Sint-Gillis 10148
326 S. Shinkawa Sint-Truiden 11053
326 N. Storm Westerlo 10154
326 Léandro Rousseau La Louvière 11055
326 Charles Herrmann Cercle Brugge 10159
326 T. Gooijer Lommel SK 11062
326 El Hadji Seck KAA Gent 10181
326 Hugo Siquet Club Brugge 10186
326 M. Ndembi Westerlo 10190
326 S. Keller SK Beveren 10190
326 R. Storman KV Kortrijk 110141
326 L. Michal Cercle Brugge 110142
326 Ibrahima Cisse KAA Gent 110170
326 K. Van Rafelghem KV Mechelen 110184
326 Robin Mirisola OH Leuven 110278
326 Dennis Eckert Ayensa Standard Luik 110543
326 N. Bassette Westerlo 101568
326 Louis Bostyn Zulte Waregem 101585
326 J. Schenk SK Beveren 101662
326 Gaëtan Coucke Cercle Brugge 101720
326 Matthias Pieklak Lommel SK 110720
326 Y. Sommer Club Brugge 110720

Bron: API-Football · Bijgewerkt 17/10 · Details van de bronnen

De statistieken kunnen fouten bevatten; de scores zijn indicatief. Wedstrijddata: API-Football, methode van de Scoutarium-score.

Wie wordt de beste balrecuperator?

Wie wordt de beste balrecuperator?

Eén tik, zonder account: je stem wacht, buiten de verdeling bij de fans, tot je account er is.